Hakkımızda

 

 

Biz kimiz?

Ülkemiz, yenilenebilir enerji kaynakları açısından zengin bir doğa ve olanağa sahip olmasına rağmen, bu alandaki yatırımlar yeterli ölçüde değildir. Enerlinc, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak hem enerjideki dışa bağımlılığı azaltmak hem de çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen enerji alışkanlığını yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.
Kuruluşu 2000’li yıllara dayanan, biyogaz tesisleri, atık su arıtma tesisleri, güneş enerjisi santralleri ve kompakt sistemlerin tasarımı, projelendirilmesi ve pazarlanması üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Enerlinc, kompakt biyogaz tesisleri için 10 kw ile 40 kw arasında dört farklı çözüm sunan, Avrupa’da kurulu 550’den fazla tesisi projelendiren Belçika asıllı Biolectric firmasının Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.
Biyogaz, yenilebilinir enerji kaynakları içerisine çevre kirliliği ve atıkların bertarafı konusunu da içine alacak şekilde bize dayanıklı ve ihtiyaçları karşılayabilecek imkanlar sunmaktadır.

Neden dünyada biyogaz tesisleri ile dolu değil?

2009 yılında, Biolectric fikri, bu sorunun çözümü ile köklendi. 2011 yılında ilk prototipin oluşturulmasından sonra 3 mühendis Biyolectric’i kurdu.
Takip eden birkaç yılda bir çoğu patentli olan teknik buluşlar ve kullanıcı memnuniyetini arttırıcı önlemden sonra bugünkü halini alan çevreci ve müşteri dostu ürün, ülkemiz de dahil olmak üzere 12 ülkede temsil edilmektedir.

11825118_1605295773055332_5817351773867715136_n

Enerlinc, Biolectric firmasının Türkiye’de tek yetkili distribütörüdür.

sunsetSolar

Enerlinc, % 18 lik verimlilikteki Monokristal güneş panelleri kullanarak Off-Grid ve On-Grid Güneş Enerji Santralleri sunmaktadır.